BaRTenDeR
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Валентинки?!

2 posters

Go down

Валентинки?! Empty Валентинки?!

Писане by BaRTenDeR Пон Фев 11, 2008 7:40 am

Валентинки?! 1202586130_valentines
Ето, че наближава и св. Валентин. Празникът, който трябва да изживеете с любимия човек и да му направите жест или подарък като му покажете колко го обичате. Подготвил съм ви няколко интересни предложения, пожелания и картички, чрез които допълнително се надявам да ви помогна в идеята какъв подарък да направите за любимия си човек.

С какво да изненадете любимия човек?
Начините да направите приятна изненада за празника на любимия си човек са много. Най-често използваните са:
- да я/го заведете на романтична вечера в някой приятен ресторант.
- да купите или направите интересен подарък подходящ за случая.
- да направите сладкиш, торта или нещо друго под формата на сърце с много сметана и ягоди.
- да купите хубави бонбони във формата на сърце и да ги поднесете на любимата.
- да купите бижу, гривна, пръстен или нещо друго с формата на любовно сърце.
- заведете любимия си човек на екзотична екскурзия.
- с плюшена играчка - мече, зайче, коте и други.
- букет цветя и картичка, в която се обеснявате в любов.
- в секс магазините също има интересни предложения, ако още не сте избрали какво да подарите на вашата половинка погледнете и там...

Как да изненадаме своята половинка?
- дали с букет оставен пред входната врата?
- дали с някоя друга постъпка, чрез която да покажете любовта си като например напишете любовно стихотворение.
- направете и серенада, с нежна любовна песен и вземете букет червени рози в ръка.
- или пък се направете на ангелче и поднесете балони под формата на сърце на любимич човек...
- жените могат да изненадат любимия си като си купят секси бельо и го облекат за празника.

... начините са толкова много и толкова различни, че никога няма да се изчерпят. Но винаги жестът и постъпката, която ще направите пред любимия си човек за св. Валентин е важна. Някой път подаръците са излишни дори в този празник, просто нека има повече страст и усмивки и празникът също ще е незабравим...

Пожелания за празника:

За да съчетаеш двата празника в едно, пожелавам ти винаги да си пиян от любов.
-------
Има образ любовта, Зная, че пред мен е тя, Чувства, че това си ти, Затова - до мене ти бъди!
-------
Нека на 14-ти Февруари най-голямата любов да те завари, да намериш сродната душа и да бъдеш със усмивка на уста! Нека всеки, който днес те види, благородно за щастието ти да завиди!
-------
Бъди звезда за всички, но слънце само за мен. С душата си обичай всички, но със сърцето само мен.
-------
Спях, но не сънувах. Някой ме събуди - беше ти. Сега съм будна, нo сънувам, защото ти си любовта...
-------
Ако нявга видиш зор, ела и с мене направи отбор! Медалът ти е в кърпа вързан, щом със мене си обвързан!
-------
Обичам те, защо да крия? Обичам те, нима това е грях? Дори пред всички да отричам, ОБИЧАМ ТЕ, откакто те видях!
-------
Миличко, ден след ден стана част от мен. Обичам те!
-------
От всичко се отричам,от живота си дори,ако някого обичам,знай това си ти!
-------
Сред букет от рози и купища от шоколад, аз ще търся твоите устни, защото те са най-красиви и най-сладки от всичко!
-------
Хубава си дявол да те вземе и нека този дявол бъда аз. И срещу дявол ще изляза на сражение ако той застане между нас!
-------
Цял ден си пея и си сричам само,само теб обичам.
-------
Снощи под небето славно, с тебе беше ми забавно - свих си хиляди звезди, една от всички беше ти!
-------
Усещаш, че литваш - тя дава крила. Най-светлото чувство навярно е тя. За нея си вечно готов - навярно това е Любов!
-------
Сълзи се спускат по моето лице, а душата ми мълчи. Защо? - защо те обича, а не може да го изрече. Затова тя ти пише и без думи ти казва ОБИЧАЙ МЕ и ти!
-------
1-3,1-3,1-3-"Обичам те" - чак две не виждам!!!
-------

Пожелания и картички за св. Валентин може да намерите навсякъде в Интернет... Надявам се да съм помогнал до някаква степен.
BaRTenDeR
BaRTenDeR

Брой мнения : 101
Age : 35
Location : BuLGaRia
Registration date : 26.10.2007

Character sheet
BaRTenDeR:
Forumer:

https://bartender.hooxs.com

Върнете се в началото Go down

Валентинки?! Empty Re: Валентинки?!

Писане by noober Пон Фев 11, 2008 1:47 pm

Миии да я бях видял по-рано днес .. преди да напускам 10-ина изсмукани от пръстите валентинки ^^
noober
noober

Брой мнения : 10
Registration date : 11.02.2008

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите